Minust

Team Latitude 64 Tour Team mängija ja Eesti koondislaneRasmus Metsamaa

Kogu oma teadliku elu olen ma tegelenud erinevate spordialadega. Teadmisi spordist õppisin Tallinna Ülikoolis, kus omandasin Bakalaureuse kraadi kehakultuuris. Mulle meeldib ennast proovile panna ja olen oma eesmärkide saavutamiseks valmis kõvasti tööd tegema.

Minu sportlase teekond sai alguse, kui sõber kutsus mind TTÜ korvpalli trenni, kus ma mängisin kokku 5 aastat. Pärast seda, kui ma sain oma esimese mootorratta, võitis motokross mu südame. Sõitsin motokrossi 10 aastat, mängides paralleelselt ka korvpalli. Pärast ühte õnnetut motokrossi hooaega, kui sain tõsiselt viga, otsustasime motokrossiga lõpetada ja suunata oma energia mujale.

Tänu sõber Robinile sattusin ühel vihmasel kevadel Viljandi Rotary rajale mängima disci. Kuigi alguses ei olnud see mäng mulle meeltmööda, haaras discgolf mind peagi täielikult ja nüüdseks olen sellega intensiivselt tegelenud juba aastast 2016. Kõik minu vabad tööpäeva õhtud ja vahel ka hommikud olid hõivatud disci harjutamisega. Tänaseks on terved minu päevad seotud discgolfiga. Olen selle ajaga saavutanud palju ja seda suuresti tänu sõbralikule discgolfi kogukonnale, järjekindlusele ja oma tööeetikale. Palju vaeva on nähtud, aga veel rohkem tuleb tööd teha, et ka suuremad võidud koju tuua.

Suurimad Saavutused:
Eesti Meister Discgolfis 2022
Tiimide maailmameister discgolfis Eesti koondisega aastal 2022

Eesti Paarismeistrivõistlused Mauri Villmann-iga
1.koht
EDGL talvine auhinnavõistlus: 1.koht
Tiimide Maailmameistrivõistlused Eesti koondisega: 3.koht
Eesti Meistrivõistlused: 5. & 7.koht
Prodigy Pro Tour Turku: 13.koht
Eesti Paarismeistrivõistlused Kristo Vaikmaa-ga
1.koht
Eesti Talvised Meistrivõistlused 2022: 1.koht
EuroTour horvaatia: 3.koht
EuropeanProTour: Tyyni 8.koht, Estonian Open 7.koht