Treeningud

Minu juhendamisel treenimiseks on järgmised võimalused:

RÜHMATREENING

Rühmatreeningud toimuvad talvisel perioodil 1x nädalas. Trenni fookus on lõbusas keskkonnas discgolfi mängida, samal ajal mõningaid nippe ja trikke õppides.

“Disci rühmatrenni päevad on ootamist väärt! Mulle väga meeldis – mõnus viis ajaveetmiseks ja oma discitehnika (eriti täpsuse) lihvimiseks. Rasmus jagas alati ka individuaalselt nõu ning läksin peale igat trenni targemana koju. “

Helerin

ERATREENING

Treeningu eesmärk on võimalikult palju anda edasi infot ja metoodikaid, kuidas vise peaks toimima ja harjutusi, mis aitavad kogu komplekti üheks muuta.

“The session with Rasmus was very valuable in the sense that it gave me specific things to work on in order to get a cleaner and more effortless backhand. It was really fun having this private lesson and fascinating that I could throw a putter the same distance as a driver. Rasmus is also a great teacher, he can really explain in detail what your body should be doing through the entire throw. Keep it up!”

Oskar

DISCGOLFI KOOLITUS

Discgolfi koolitus on hea võimalus tutvustada kollektiivile või sõpruskonnale discgolfi. Tehnika baaskursus ja väike mõõduvõtt ei jäta kedagi külmaks.

Koolitus ise oli väärt ootamist, korraldus ja abikoolitajad olid väga professionaalsed ning sõbralikud . Koolitus oli jagatud mitmeks osaks erinevate instruktoritega mis tõi lõpuks kokku tervikliku pildi selle põneva mängu kohta. Meie hulgas oli ka üks ratastoolis mängija kes sai samaväärselt teistega hakkama. Koolitus oli kohati koolitajatele väljakutseks kuna pidi toimuma inglise keeles, mis aga ei vähendanud koolituse kõrget taset. Tänu sellele koolitusele on nii mõnigi sattunud korduvalt tagasi discgolfi radadele. Mõni on isegi andnud terve käe golfile.

Riho

VÕIMALUS X

Kui sa ei leidnud endale sobivat varianti, aga sul on hea mõte, siis võta ühendust ja leiame koos lahenduse